آشنایی با انواع کابینت روشویی حمام و سرویس بهداشتی و طریقه نصب آن

آشنایی با انواع کابینت روشویی حمام و سرویس بهداشتی و طریقه نصب آن، کابینت روشویی حمام و سرویس بهداشتی یکی از پرکاربردترین کابینت ها و قفسه های خانه می باشد. برای ساخت این کابینت ایده ها و طرح های مختلفی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد. انواع کابینت روشویی شامل کابینت روشویی ساده، مدرن، کلاسیک و همراه با آینه است که در این مقاله قصد داریم به معرفی آنها بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب آشنایی با انواع کابینت روشویی حمام و سرویس بهداشتی و طریقه نصب آن

بلوک سقفی پلی استایرن یا پلاستوفوم چیست و در انبار کردن آن به چه نکاتی باید توجه کرد

بلوک سقفی پلی استایرن یا پلاستوفوم چیست و در انبار کردن آن به چه نکاتی باید توجه کرد، بلوک سقفی پلاستوفوم یا همان پلی استایرن نوعی پلیمر مصنوعی است که از یک ماده پتروشیمی به نام مونومر استایرن ساخته می شود. پلی استایرن پلاستیکی، ارزان قیمت و مقاوم است و تنها پلی اتیلنی است که کاربرد آن در زندگی بشر رواج دارد. این ماده در سه نوع معمولی، مقاوم و انبساطی وجود دارد. با این مقدمه در ادامه این نوشته به بررسی این نوع بلوک می پردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب بلوک سقفی پلی استایرن یا پلاستوفوم چیست و در انبار کردن آن به چه نکاتی باید توجه کرد

برای نوسازی درب منازل چه راهکارهایی وجود دارد

برای نوسازی درب منازل چه راهکارهایی وجود دارد، به منظور نوسازی درب منزل نیاز به صرف هزینه های گزاف نیست، بلکه با کمترین هزینه می توانید ظاهر درب را تغییر داده و نمایی متفاوت ایجاد کنید. در نوشته های پیشین به معرفی انواع درب ورودی و حیاط منزل پرداخته شد. اگر در حال ساخت خانه جدید خود هستید می توانید از مدل های مختلف درب الهام گرفته و درب دلخواه را برای منزل خود سفارش دهید.

ادامه مطلب برای نوسازی درب منازل چه راهکارهایی وجود دارد

ویژگی ها، مزایا و معایب بلوک پلاستوفوم

ویژگی ها، مزایا و معایب بلوک پلاستوفوم، بلوک های سقفی پلاستوفوم بهترین جایگزین برای بلوک های سیمانی و سفالی مرسوم در ساختمان سازی می باشند. این بلوک های سقفی یونولیتی با توجه به کاهش وزن مرده ساختمان ها اثرات مخرب زلزله به سازه ها را کاهش داده و از طرف دیگر به دلیل عایق بودن از اتلاف انرژی جلوگیری می نمایند. در این مقاله به بررسی ویژگی ها، مزایا و معایب این نوع بلوک ها خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب ویژگی ها، مزایا و معایب بلوک پلاستوفوم

نمای شیشه ای چیست و دارای چه انواعی است

نمای شیشه ای چیست و دارای چه انواعی است، استفاده از نمای شیشه ای در طراحی ساختمان هایی به سبک مدرن زیاد به چشم می خورد. نمای شیشه ای بین فضای داخل ساختمان و محوطه بیرون آن ارتباط برقرار می کند و این امکان را برای ساکنین فراهم می کند که منظره و طبیعت بیرون از ساختمان را حتی زمانی که بر روی کاناپه خود استراحت می کنند تماشا نمایند. با استفاده از شیشه می توان حجم عظیمی از پرتوهای نور را وارد خانه کرد و با استفاده از نور طبیعی شادابی و نشاط را تجربه نمود. با پیشرفت علم و تکنولوژی، نمای شیشه نه تنها به منظور دستیابی به اهداف زیبایی شناسی به کار برده می شود بلکه با استفاده از آن می توان نیازهای یک خانه نظیر امنیت، دوام و عدم انتقال سر و صدا را نیز پاسخگو بود.

ادامه مطلب نمای شیشه ای چیست و دارای چه انواعی است