معماری
خانه / اخبار / زمزمه های جدایی مدافع ارمنی در نیم فصل/ آیا مگویان نیم فصل از استقلال می رود؟

زمزمه های جدایی مدافع ارمنی در نیم فصل/ آیا مگویان نیم فصل از استقلال می رود؟

این روزها شاید بدترین روزهای حضور مدافع سر سخت ارمنی در فوتبال ایران و تیم استقلال تهران باشد. روزهایی که دیگر مگویان مورد علاقه منصوریان نیست و با آماده شدن زوج برزیلی خط دفاع، مگویان دیگر در پازل اصلی آبی های پایتخت جایی ندارد.

به گزارش سایت نود، مگویان که توسط ادموند اختر مهاجم سابق آبی ها به استقلال ترانسفر شده است مثل بقیه بازیکنان تمرین می کند اما اشتباهاتش در زمین باعث شده کادر فنی دیگر به او اعتقاد نداشته باشند. اشتباه هایی که البته غیرعمدی هم هستند.

در این میان ادموند اختر مهاجم کهنه کار و پیشکسوت استقلال که این روزها در ترانسفر بازیکنان ارمنی نقش پر رنگی دارد سعی دارد با ایجاد جو آرام فضای رسانه ای، تجربه بد خبر رفتن بختیار رحمانی و کاوه رضایی برای مگوئیان را تکرار نکند. چون خیلی خوب می داند که اگر این اتفاق بیفتد، مگویان با غضب هواداران استقلال مواجه شود.

از طرف دیگر طبق گفته های اختر در تمرین امروز استقلال مگویان از لیگ روسیه و لیگ لهستان پیشنهاد دارد. ادموند اختر خوب می داند حتی ممکن است روزبه چشمی جایگزین مگویان در ترکیب شود و دست استقلال برای جذب یک بازیکن دیگر هم باز بماند.

در هر حال ممکن است مگویان در بازیهای آینده استقلال، آنقدر خوش بدرخشد که در استقلال ماندگار شود اما هر چه هست، حضور شخص سومی در این ماجرا به عنوان اصلی ترین عامل فشار برای رفتن مگوئیان از استقلال است .فردی که تاثیرش در تیم کمتر از منصوریان نیست! ابعاد این ماجرا در روزهای آینده بیشتر مشخص می شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

در حملات جنگنده‌های آمریکا به غرب رقه دستکم ۲۰۰ غیر نظامی سوری کشته شدند

جنگنده‌های ائتلاف آمریکا در شهر المنصوره واقع در ریف غربی رقه یک مدرسه را هدف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس